Zakończenie sezonu LKS Ochaby ’96

W sobotę 6 listopada w sali budynku klubowego odbyło się oficjalne zakończenie rundy jesiennej seniorów. Frekwencja dopisała i z małymi wyjątkami pojawili się wszyscy zawodnicy, trener oraz członkowie zarządu. Byli wszyscy ci, którzy zapracowali na sukces zespołu, wysokie czwarte miejsce w „B” klasie.
Drużyna seniorów zakończyła pierwszą rundę, a sytuacja przed przerwą zimową jest obiecująca. Zaledwie dwa oczka straty do drugiej lokaty, która daje promocję klasę wyżej. Ta sytuacja pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Zawodnicy zdają sobie sprawę, że otwiera się wielka szansa awansu i trzeba dobrze przepracować przerwę zimową, aby wiosną tworzyć zgrany i budzący respekt przeciwników kolektyw. Członkowie zarządu deklarują, że postarają się wzmocnić drużynę dwoma zawodnikami. Miejmy nadzieję, że uda się tego dokonać i w czerwcu 2011, wszyscy będziemy świętować promocję do „A” klasy. Zadanie nie będzie proste, bo ten sam cel ma przynajmniej pięć zespołów, a premiowane awansem miejsca są zaledwie dwa.
Pierwsze miejsce po jesieni zajmuje bezwzględnie najlepsza drużyna rundy LKS Zamarski, która odnosząc jedenaście zwycięstw i dwa spotkania remisując zdobyła 35 punktów odskakując od reszty stawki. O drugie miejsce najprawdopodobniej bój stoczą jedenastki Polifarbu, Pilgrzymowic, Trójwsi oraz Ochaby 96.

Zarząd klubu zorganizował również zakończenie sezonu dla juniorów i trampkarzy. Odbyło się tydzień wcześniej 31 października. Dla tych młodzieżowych drużyn kolejna wiosenna runda jest również obiecująca. Powalczą o okręgówkę! Tą rundę juniorzy zakończyli na 2 miejscu, a trampkarze na 4.

Poza organizacją zakończenia sezonu oraz intensywną pracą nad budowaniem zespołu Zarząd klubu podjął decyzję i wykonał oczyszczenie terenu wokół boiska. Porządki przed zimą. Usunięto korzenie w okolicach placu przed boiskiem.

WS, WK