W niedziele gramy z liderem.

Przed nami 24 kolejka rundy. 5 czerwca gramy z liderem klasy B Lutnią Zamarski. Do końca sezonu tylko trzy mecze. LKS Ochaby 96 zajmują trzecie miejsce w tabeli. Z drużyną zajmują drugie miejsce w tabeli, LKS Strażaka Pielgrzymowice, dzieli ich 6 punktów. Teoretycznie, jest szansa na awans do klasy A. Ochaby musiały by wygrać wszystkie trzy ostatnie mecze rundy. To jest możliwe, ale żeby zrobić awans Pielgrzymowice musiałyby przegrać przynajmniej dwa kolejne mecze. Lutni Zamarski nie zagraża już nic.

1 LKS Lutnia Zamarski 23 65 100:24 21 2 0
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 23 55 81:33 18 1 4
3 LKS Ochaby 96 23 49 72:38 16 1 6

 

Mecz gramy na boisku w Ochabach. Członkowie kluby starannie przygotowują boisko. Od początku drugiej rundy boisko jest koszone prywatnymi kosiarkami. Dzięki temu murawa jest lepsza, ale to nie jest powód takiego działania. Robią to z oszczędności. Marzą o traktorku do koszenia. Koszenie zajmuje 3, 4 godziny w zależności od ilości kosiarek i chętnych do koszenia. Miejmy nadzieję, że zaangażowanie członków klubu i ładnie przygotowane boisko wspomoże naszą drużynę i w najbliższą niedzielę pokonamy lidera grupy Lutnię Zamarski.

na zdjęciu: Artur Kiełkowski (Kiełek) – członek zarządu, Marcin Pilch (Pilo) – zawodnik, Tomasz Szkucik – (Szkut), bramkarz

WK

[imagebrowser id=24]