Sportowy weekend – pełen sukcesów Ochabian!!!

Miniony weekend był bardzo udany dla sportowców z Ochab.

zlota-druzyna-pilchowice

Na początek, w sobotę obie nasze drużyny młodzieżowe  wygrały swoje mecze. Rywalami byli gracze LKS-u Victorii Hażlach. Trampkarze zwyciężyli 4:2 (5.miejsce w tabeli), natomiast Juniorzy uzyskali wynik 3:2 (2 miejsce w tabeli).

W sobotę odbyły się także zawody biegowe, w których wystartowali także Ochabianie.

Podczas biegu w Jastrzębiu barw klubu LKS Ochaby 96 bronili: Dariusz Plinta (kolarstwo osób niepełnosprawnych) czas: 33m 11s na dystansie 10km, Dawid Plinta (bieg dzieci) czas 7m 36s na dystansie  1800m – 5 miejsce oraz Daniel Plinta (bieg dzieci) czas 3m 35s na dystansie 800m 27 miejsce.

Natomiast w Pilchowicach odbyły się nieoficjalne Mistrzostwa Ochab na dystansie 5km. W zawodach wzięło udział aż 5 Ochabian.

1. Marcin Szafarczyk (LKS Pogórze)      czas: 14m 53s kategoria M20-29 2. miejsce (open 4.)
  2. Grzegorz Chudyk (LKS Ochaby 96)    czas: 16m 56s kategoria M20-29 5. miejsce (open 23.)
  3. Kinga Szafarczyk (LKS Pogórze)        czas: 17m 56s kategoria K20-29 2. miejsce (open 36.)
  4. Eugenia Szafarczyk (————–)        czas: 18m 37s kategoria K50-59 1. miejsce (open 55.)
  5. Anna „Ajka” Chudyk (LKS Ochaby 96) czas: 22m 51s kategoria K 30-39 8. miejsce (open 108.)             Liczba uczestników: 152

Z kolei niedziela, to popis I Drużyny LKS-u Ochaby 96. Nasza drużyna zwyciężyła aż 5:0 na własnym boisku z zespołem GKS Morcinek Kaczyce. Tym samym Ochabianie awansowali na 7. miejsce w tabeli skoczowskiej A-klasy.

Wszystkim naszym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.