Rozpoczęcie sezonu letniego

W ubiegłą niedzielę 13 kwietnia rozpoczeliśmy sezon rowerowy, a w poniedziałek 14-tego rozegraliśmy pierwszy mecz na murawie. Sparingiem z pierwszą drużyną Pruchnej otworzyliśmy sezon rozgrywek.

Rozpoczęcie sezonu rowerowego symbolicznie zainicjowaliśmy wyjazdem na górę Chełm. Pogoda dopisała, więc wycieczka była udana, a tym samym sezon można uznać za otwarty. Trasa była średniej trudności, dystans 45 km, więc do pokonania bez większych problemów. Od niedzieli 20 kwietnia zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjazdach w każdą niedzielę o godz. 10.00. Wcześniej jednak prosimy o zgłoszenie chęci wyjazdu, przynajmniej dzień wcześniej, telefonicznie lub sms’em pod numer tel. 0602571636. Trasa ustalana jest w momencie zebrania się grupy. Zbiórka pod sklepem w Ochabach na skrzyżowaniu przy ul.Głównej i Dębowieckiej. Wyjazd o 10.00, planowany powrót około godziny 14.00.
Do pierwszego poniedziałku kwietnia graliśmy w piłkę na hali sportowej w Striumienu. Od 21 kwietnia rozpoczynamy treningi na boisku trawiastym. Będziemy się spotykać w poniedziałki o godz. 18.00 na boisku sportowym w Ochabach. Wszystkich chętnych do uprawiania amatorskiej piłki nożnej serdzecznie zapraszamy. W tej chwili przygotowujemy się do Turnieju o Puchar Sołtysa Wsi Ochaby, który odbędzie się przy okazji Ochabskiej Majówki, końcem maja. W turnieju będą brały udział drużyny amatorskie i oldbojów.