OCHABSKA MAJÓWKA NR. 10, TYLE ŻE W CZERWCU :) – RELACJA

W tym roku trochę nietypowo, bo w czerwcu odbyła się OCHABSKA MAJÓWKA. Była to już 10. odsłona kultowej, ochabskiej imprezy! Wystartowaliśmy w sobotę (03.06.) z samego rana. O godzinie 10:15 odbył się mecz ligowy Trampkarzy. Naprzeciw lokalnego LKS-u Ochaby 96 wyszła drużyna z Drogomyśla. Tym razem zwyciężyli goście 1:2. O godzinie 13:00 rozpoczął się FESTYN RODZINNY zorganizowany przez PRZEDSZKOLE OCHABY.  Organizatorzy zapewnili uczestnikom wspaniałą zabawę.  Na najmłodszych oraz ich rodziny czekały: występy dzieci, gry i zabawy, pokaz strażacki, ciepły i słodki bufet, dmuchany zamek, animacje, malowanie buziek itp.

1

O godzinie 16:00 rozpoczął się III BIEG OCHABSKI pod hasłem: „Rozbiegajmy Ochaby!!!” I rzeczywiście organizatorzy tj. NIEFORMALNA GRUPA SPOŁECZNA OCHABY.PL oraz LKS OCHABY 96 „rozbiegali” Ochaby. W biegu wystartowało aż 30 par a patronat nad wydarzeniem objęła Rada Sołecka. Ale o tym – w osobnym artykule.

7

O godzinie 18:00 rozpoczęła się wieczorna część zabawy, którą przygotował klub LKS OCHABY 96. Jak deklarują działacze klubu – zysk z wieczornej imprezy zostanie przeznaczony na dalszą działalność klubu. Tegoroczną MAJÓWKĘ, która zgromadziła liczne grono sympatyków poprowadził, pochodzący z Egiptu DJ MODY.

8

Podziękowania dla organizatorów, sponsorów, działaczy oraz uczestników sobotniej zabawy.

3 2 10  6 5 9 4

11

ZAPRASZAMY ZA ROK 🙂