Majówka 2009

Trwają przygotowania do tegorocznej III Ochabskiej Majówki, imprezy otwierającej sezon imprez plenerowych. Majówka jest imprezą typowo rodzinną, więc atrakcji dla wszystkich nie zabraknie. W tym roku będziemy bawili się aż 2 dni, w sobotę 30 maja i w niedzielę 31 maja.

Sobota – pierwszy dzień rozpoczniemy turiejem piłkarskim mężczyzn o Puchar Rady Sołeckiej. Ugościmy i zaprezentujemy Ochaby wizytacji finalistów konkursu na Najpiękniejszą Wieś. Około 15.30 przeniesiemy się na wał Wisły, gdzie wystartują PAPAJE. Po konkursie wrócimy na plac przed budynkiem klubu, gdzie będą czekać: grochówka, dania z gilla, hamburgery, frytki, zmine i ciepłe napoje. Na dzieci będą czekały atrakcje, dmuchany zamek, zjeżdzalnia, trampolina. W rytm lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych wprowadzi Państwa przygotowana specjalnie na tą okazję składanka polskich przebojów, a wieczorem odbędzie się koncert utrzymany w podobnym klimacie. Po finale turnieju piłkarskiego odbędzie się wręczenie nagród i dyplomów w konkursie piłkarskim oraz w konkursie Papajów. Wieczorem wystąpi dla Państwa Romuald Ardanowski, śpiewający przeboje Czesława Niemena.
Niedziela – dzień drugi dedykowany jest przede wszystkim naszym najmłodszym z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Rozpoczniemy go turniejem Żaków. Atrakcji dla dzieci nie zabraknie: będą konkursy, zabawy z nagrodami, quizy, darmowa godzina na zjeżdzalni, pokazy Quadów i motorów, Cross rowerowy trasą Papajów, całość zakończymy dyskoteką dla najmłodszych.
Niewątpliwą atrakcją tego dnia będzie mecz piłkarski”ochabianki kontra ochabianie”. Drużyna żeńska składać się będzie z chętnych do gry ochabianek, bez względu na wiek. Swoją pomoc w budowaniu drużyny zadeklarowały KGW, Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół, Przedszkola oraz Rady Rodziców.
Stałymi elementami obu dni będą: dobra muzyka, pyszna kuchnia, atrakcje dla dzieci oraz niespodzianki. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.