LKS Ochaby 96 – spadek formy… „Tylko” 4:1 :)

Zwycięska seria trwa!!! Niedzielna wygrana to już 7. zwycięstwo z rzędu Ochabian.
Tym razem naprzeciw Ochabian stanął wysoko notowany zespół – LKS Olza Pogwizdów. Jednak pierwszą bramkę (i jak się okazało jedyną) zdobyła drużyna gości. Nasi zawodnicy zdobyli „tylko” 4 bramki… 🙂 Kibice przyzwyczaili się do wysokich wygranych, rzędu 5:0 a nawet 7:0!

zolte-koszule

Początek sezonu nie był zbyt udany dla Ochabian. Po 4. kolejkach zajmowali 13. miejsce w tabeli z dorobkiem tylko jednego punktu… Przełamanie nastąpiło w meczu z ekipą LKS-u Zryw Bąków. Wynik meczu to 5:2. Następnymi rywalami byli: LKS Goleszów (5:1), GKS Morcinek Kaczyce (5:0), LKS Wisła Strumień (3:1), LKS Strażak Dębowiec (7:0), LKS Beskid Brenna (7:0) oraz wspomniana już wcześniej LKS Olza Pogwizdów (4:1).
W 7. ostatnich meczach Ochabianie zdobyli łącznie 36 bramek!!! Tym samym zespół prowadzony przez Grzegorza Sodzawicznego awansował z 13 miejsca na 3 pozycję w tabeli! Do końca jesiennej rundy Ochabianów czekają jeszcze 2 mecze. Na początek wyjazdowa potyczka z LKS-em Pogórze a następnie mecz rozgrywany na własnym boisku z drużyną LKS Strażak Pielgrzymowice.
Grającym od 7. meczów w żółtych strojach Ochabianom życzymy zdobycia 6. punktów w 2. ostatnich spotkaniach…