LKS OCHABY 96: NAJLEPSZA RUNDA JESIENNA W HISTORII!!!

Wszystkie drużyny LKS-u Ochaby 96 zakończyły jesienne zmagania w swoich ligach.

rekordzisci

Drużyna trampkarzy po awansie, zajęła 7. miejsce w IV lidze podokręgu Skoczów. Natomiast nasi Juniorzy osiągnęli 2. miejsce w lidze zrównując się punktami z prowadzącą drużyną LKS-u Wyzwolenie Simoradz. Dwie czołowe ekipy ligi zgromadziły po 31 pkt. Jednak lepszy stosunek bramkowy osiągnęli nasi sąsiedzi. Do tak dobrego wyniku przyczynił się wygrany ostatni mecz (3:2) z TS 1909 Piast Cieszyn.
Historyczny wynik osiągnęła drużyna seniorów, zajmując po jesiennej rundzie 3. miejsce w skoczowskiej A-klasie. Dorobek punktowy Ochabian wynosi 28 punktów w 13. meczach. Ekipa prowadzona przez Grzegorza Sodzawicznego wygrała swój ostatni mecz w rundzie jesiennej z zespołem LKS Strażak Pielgrzymowice. Było to 9. z rzędu zwycięstwo – wynik 5:2.
Poprzedni rekord punktowy rundy jesiennej to 23 punkty. Na podziw zasługuje również ilość zdobytych bramek w 9 ostatnich meczach, który wynosi 44 trafienia, czyli średnio prawie 5 goli na mecz.
Najmłodsza grupa szkoleniowa – Żaki, choć nie uczestniczy w rozgrywkach ligowych przez cały czas trenuje, szykując zaplecze dla drużyny Trampkarzy.
Wszystkim drużynom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w rundzie wiosennej.