LKS ’96: ZMIANA NA STANOWISKU TRENERA JUNIORÓW.

28. października 2017 roku Ochabska drużyna Juniorów po raz ostatni wyszła na boisko pod wodzą trenera Patryka Pindla. Podczas zwycięskiego meczu nad drużyną Błyskawicy Drogomyśl młodzi „Ochabianie” otrzymali puchar za zwycięstwo w lidze i awans w sezonie 2016/2017. To już drugie z rzędu takie trofeum dla naszych Juniorów. Jak zapewnia sam trener: rozstanie z klubem prawdopodobnie będzie miało charakter czasowy. Gdyż nie wyklucza On powrotu do Ochab. Powodem zaistniałej sytuacji są względy rodzinne oraz nagromadzeniem obowiązków.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania na ręce Patryka Pindla za pracę, jaką włożył w szkolenie drużyn młodzieżowych w Ochabach.

Jak podaje prezes Klubu, Grzegorz Chudyk – znamy już następcę Patryka Pindla. „Wraz z dotychczasowym trenerem, my – jako zarząd wybraliśmy na to stanowisko trenera Łukasza Wronę – wieloletniego zawodnika naszego klubu. W pewnym sensie historia zatoczyła koło – wychowanek LKS-u Ochaby staje się trenerem młodzieży. Życzymy powodzenia nowemu trenerowi i z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze.”