Kalendarz sołecki

W tym roku, po raz pierwszy, Rada Sołecka zdecydowała się wykonać kalendarz, który jeśli spotka się z akceptacją mieszkańców, stanie się stałym elementem „życia” naszej wsi.

Dochód z tegorocznego kalendarza będzie przeznaczony na wyposażenie Karczmy Kulturalnej, która powstaje między budynkiem socjalnym klubu a strażnicą. Kalendarz jest swoistą cegiełką na jej budowe. Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w jej tworzenie. Zapraszamy wszytkich chętnych do nabycia kalendarza. Kalendarz jest dostępny u Sołtysa. Można zamówić go również e-mailem [email protected], podając Imię i Nazwisko, deklarowaną kwotę oraz telefon kontaktowy. Liczymy na hojne deklaracje.

Opis kalendarza:
kalendarz trójdzielny (miesiąc bieżący oraz miesiące poprzedni i następny), czytelne kalendarium z imionami, okienko do zaznaczania daty bieżącej, główka na ringu z zawiesiem, cztery zdjęcia do wyboru w każdym kalendarzu: zdjęcie grupowe Ochabian wykonane podczas Majówki w 2007 roku, zdjęcie z korowodu z Dożynek Gminnych, zdjęcie z Papajów 2008 lub widok rzeki Wisły,
rozmiar kalendarza 32 x 70 cm

Przy okazji Rada Sołecka składa najlepsze noworoczne życzenia, wszelkiej pomyślności w nadchodącym Roku.