Jaka to melodia? Wielkie Gratulacje!

Już po raz kolejny Joanna Szajter-Szymańska wystąpiła w znanym teleturnieju. Tym razem było to wydanie jubileuszowe. Walczyła jak zwykle dzielnie, ale tym razem skończyło się na dobrym wyniku. Mimo wszystko, wielkie gratulacje! w końcu to pojedynek gigantów …

Muzyczny hit Jedynki „Jaka to melodia?” obchodził końcem 2007 roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowano świąteczno-jubileuszowy odcinek, w którym wystąpili najlepsi zawodnicy w dotychczasowej historii teleturnieju.
Towarzyszyły im światowe i polskie gwiazdy estrady – Lutricia McNeal, Dr Alban, Maryla Rodowicz, zespół Blue Café, Golec uOrkiestra i inni. Dodatkową atrakcją będzie udział Igora Faleckiego, 5-letniego mistrza świata wśród dziecięcych perkusistów. Wyjątkowe, godzinne wydanie teleturnieju Jedynka pokazała 26 grudnia o godz. 17.20.

Świąteczno-jubileuszowy odcinek miał rozbudowaną formę. Wzięło w nim udział dziewięcioro najlepszych finalistów z ostatnich lat, wyłonionych spośród 3 500 zawodników, którzy uczestniczyli w 1 600 odcinkach wyemitowanych przez Jedynkę w ciągu 10 lat.