Barwy Ochab

Po dłuższej przerwie wznowiliśmy publikację naszej lokalnej gazety„Barwy Ochab”. Styczniowe wydanie zawiera informacje podsumowujące najważniejsze wydarzenia 2012 roku. 

Podobnie jak w latach ubiegłych można przeczytać o działaniach Rady Soleckiej, KGW, OSP, Stowarzyszenia Ochabianie oraz szkoły i przedszkola. Pojawił się reportaż z uroczystości 40-lecia pracy organistowskiej pana Józefa Handzla oraz 10 – lecia sołtysowania pana Maciej Bienka.

Niewątpliwą ciekawostką są, redagowane przez p. Magdalenę Długokęcką, informacje z życia Ochab, zaczerpnięte ze starych parafialnych kronik. Publikacja ta będzie kontynuowana w dalszych numerach. Ponadto obejrzeć można fotorelacje z wielu imprez kulturalnych, zorganizowanych w naszej miejscowości oraz zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi z udziałem klubu sportowego LKS Ochaby 96.

O początkach powstania gazetki można przeczytać w zakładce Barwy Ochab

Gazetę w formie drukowanej można jeszcze znaleźć w miejscowych sklepach. W przypadku braku można ją zdobyć u sołtysa Ochab lub członków Rady Soleckiej. Udostępniamy także formę elektroniczna w formacie pdf.

Pobierz: Barwy Ochab nr 5 styczeń 2013

Drodzy Ochabianie!

Zachęcamy do czytania „Barw Ochab”, a wszystkich zainteresowanych do współpracy przy redagowaniu gazety. Jeśli mają Państwo jakiś ciekawy temat do opisania lub chlelibyście podzielić się ważną informacje prosimy o kontakt z zespołem redakcyjnym: [email protected]

 

Kolejne wydanie planowane pod koniec maja 2013 roku.