ATS Branco Ochaby – awans!

Po trudnych początkach i podziale ligi zdobyliśmy awans! i mimo osłabienia po kontrowersyjnej decyzji MOSIR-u i podziale na dwie ligii wywalczyliśmy awans do pierwszej, zasadniczej ligi piłki halowej. Przed nami jeszcze jeden mecz w tej kolejce, ale bez względu na wynik będziemy na pierwszym miejscu.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Jest to swoista przyjemność walczyć o trofea, ale również i poświęcenie. Jest to również wyraz naszego istnienia w świecie. Dlatego jeśli tylko możemy jesteśmy i gramy. Jest to również, a może przede wszystkim, nasz sposób na spędzanie wolnego czasu i realizacja w fizycznym aspekcie naszego życia.
Zaczeliśmy dwa lata temu. Spotkania na hali sportowej w Strumieniu. W lecie treningi na boiskach w Ochabach, boisku klubu sportowego LKS Ochaby 96′.
Walka w powiatowych rozgrywkach była dla nas wyzwaniem i spełnieniem. Jako oldboje, zasileni młodymi tzw. amatorami jesteśmy wstanie walczyć o dobre wyniki. To jest pocieszające, że chcemy i możemy, naprzeciw wszystkim trudnym warunką, które nas otaczają. Jest to swoisty pokaz siły wiejskiej części powiatu.
Walczymy i odnosimy sukcesy. Po rozpoczęciu, które dało nam nadzieję, nastąpiło załamanie, zmiana przepisów w turnieju. Zdecydowano również o wykluczeniach, walkowerach i podziale na dwie ligii. Nie mieliśmy na to wpływu. Zakwalikowano nas do drugiej ligii, ale jak się okazało byliśmy najlepsi, więc w przyszłym sezonie możemy walczyć w pierwszej lidze. Na pewno będzie ciężej, ale jesteśmy pełni optymizmu. Planujemy  poszerzenie i wzmocnienie drużyny co to pozwoli nam na wzmożoną i miejmy nadzieję skuteczną walkę.

Cieszymy się, nie poddajemy, liczymy na sukcesy w zacnej, pierwszej lidze piłki halowej, będziemy walczyć. Co będzie jak się ułoży, zobaczymy. Wszystkich chętny do gry zapraszamy od maja na treningi na naszym boisku w Ochabach. Tu zbieramy siły, nabywamy umiejętności, cieszymy się ruchem na świeżym powietrzu i planujemy spotkania na najbliższy czas.


Drużynę sponsorują produkty Agencji Promocyjno – Reklamowej SPOT s.c. – drukarnia – www.digitalxpress.pl oraz www.promoxpress.pl